תקנון אתר - שגרירות אונליין

תקנון שגרירות אונליין:
• אתר "שגרירות אונליין" (“האתר”) המופעל ע”י חברת "שגרירות אונליין"( “החברה”) ומשמש גם בתור אתר מכירות ושירות לרכישת הוצאת ויזה לארצות הברית (“המוצר”).
• מספק שירותים שונים בתהליך קבלת ויזה לארה"ב, הכוללים בין היתר שירותי תרגום, הכוונה ויעוץ
התשלום הוא עבור עריכת הטפסים, תרגום, קביעת תור לשגרירות ארה"ב והדרכה עד ליום הפגישה.
למען הסר ספק מובהר, כי האתר אינו האתר של שגרירות ארה"ב . כמו כן, בעל האתר אינו מבטיח ואינו נושא באחריות לקבלה חיובית של הבקשה להענקת ויזה.
 
הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
אספקת השירותים:
הנהלת האתר תהיה רשאית מעת לעת לעדכן את השירותים הניתנים באתר בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
מרגע הגשת בקשתכם יישלחו אליכם כל המסמכים הרלוונטים לראיון תוך 5-9 ימי עסקים. (זאת כמובן במידה ולא נדרשתם על ידינו להשלמת פרטים וכדומה אשר מטבע הדברים גורמים לעיכוב בתהליך).
 
החזרות וביטולים
ביטול השירות/ עסקה:
אגרות המשולמות לשגרירות האמריקאית אינן ניתנות להחזר בשום מקרה. השגרירות מצהירה במפורש כי במידה והבקשה לויזה תסורב, תידחה או לא תתקבל, דמי האגרה לא יוחזרו למועמד לויזה. במידה והלקוח יבצע הכחשת עיסקה של האגרה, רשויות השגרירות יפעלו לביטול מיידי של הויזה, ויפעלו במישור משפטי ופלילי על מנת לבצע את הגבייה בכל מקרה ולהעמיד את הלקוח לדין.
יש לשלוח בקשת ביטול עסקה באמצעות כפתור ה"צור קשר" באתר או באמצעות "השב" על ההודעה שקיבלתם מאיתנו במייל על קליטת בקשתכם במערכת. יש לציין במפורש את בקשת ביטול השירות וכן את השם המלא של מגיש הבקשה אשר את בקשתו ברצונכם לבטל.
ביטול השירות עד 14 ימים ממועד הזמנת השירות יזכה את המשתמש בהחזר כספי של 95% .
ביטול השירות לאחר 14 ימים ממועד הזמנת השירות לא יזכה את המשתמש בכל החזר כספי.
הודעת הביטול תעשה בכתב או במייל חוזר למייל ההצטרפות. על מנת שבקשת הביטול תטופל, על המשתמש לציין את שמו המלא, תאריך מס’ תעודת זהות וחתימה. כמו כן, יש לציין באופן מפורש את בקשת ביטול השירות (אין צורך בנימוק). נציגי החברה יצרו קשר עם מבקש הביטול תוך 3 ימי עסקים, להסדרת הזיכוי המתאים.
 
מדיניות ביטול השירות הינה כדלקמן:
• במידה וטרם מולא טופס DS160 יהיה זכאי הלקוח לבטל את השרות באמצעות שליחת הודעת ביטול במייל, במקרה זה יחויב הלקוח בדמי ביטול בסך 5% מסכום דמי השימוש או 100 ש"ח הזול מבינהם.
• במידה וצוות האתר מילא את טופס 160 ds של מגיש הבקשה – הלקוח יחויב ב- 116 ₪ כולל מע"מ.
• אישור טופס DS160 יישלח ללקוח.
• במידה והונפק שובר אגרה לתשלום – אין החזר.
• הלקוח יקבל את אישור ה DS160 ושובר התשלום.
אחריות הנהלת האתר:
הנהלת האתר נוקטת באמצעי זהירות המתקדמים ביותר על מנת לשמור על סודיות המידע המועבר ע"י הגולשים. העסקאות באתר מאובטחות בטכנולוגית SSL המתקדמת בתחום של אבטחת המידע.
המידע בדבר פרטי החיוב של המשתמש מוצפן ומאובטח. כל החיובים המבוצעים על ידי המשתמשים באתר מבוצעים בכפוף לאישור חברות כרטיסי האשראי ו/או חברות תקשורת אחרות.
להנהלת האתר יהיה שיקול הדעת הבלעדי להימנע מכל עסקה במקרה של חשד בעניין זהות המשתמש ו/או אמצעי התשלום והנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להעביר כל פרט מזהה לרשויות האכיפה במקרה של חשד כאמור.
בעל האתר אינו אחראי במקרים בהם יבוצעו פעולות זדוניות על ידי גורמים עבריינים למיניהם אשר יפרצו לאתר וישתמשו לרעה בפרטי כרטיס האשראי של לקוחות האתר.
במילוי הטפסים באמצעות האתר מצהיר המשתמש על ויתור על סודיות פרטיו כלפי כוליעלמא ולרבות גורמי חוץ.
הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות עקב דחיית בקשת אשרה בשל מידע שגוי ו/או מטעה או בשל מידע חסר שנמסר ע"י המשתמש.
הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות להפסקת השירות באופן פתאומי ע"י גורמי השגרירות לרבות עקב שביתה, חופשה, מצב מלחמה ו- או הפסקת השירות לצמיתות.
תמיכה טכנית:
צוות האתר יעשה כל שביכולתו על מנת להעניק שירות מקצועי ויעיל על מנת שתוכלו לקבל את מבוקשכם במהירות האפשרית.
בעל האתר יעשה כל שביכולתו לתקן תקלות באתר, במידה ויתגלו כאלה, בהקדם האפשרי.
קנין רוחני:
כלל המדיה ומרכיבי האתר פותחו ע"י הנהלת האתר והיא בעלת זכות הקניין בתכנים אלו אלא אם נאמר במפורש אחרת.
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בEmbassy online – לרבות הסרטונים, התמונות, השם וסימני המסחר של Embassy online ועיצוב האתר לרבות בתכנים המתפרסמים בו על-ידי הנהלת האתר או מטעמה ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו הנם של הנהלת האתר בלבד.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק או למסור לציבור תכנים אלה או כל חלק בלא קבלת הסכמה מפורשת מראש ובכתב מבעל הזכויות בהם. אין לבצע ללא אישור בעל הזכויות באתר כל פעולה מסוג הפקה חוזרת, שיכפול, סריקה, הוצאה לאור, הצגה בפומבי ו/או העברה של המידע המפורסם באתר באמצעות דואר, פקס, דוא"ל, אינטרנט או אמצעים דיגיטאליים בין בתמורה ובין שלא בתמורה. שימוש ו/או פרסום המידע המופיע באתר, באתרים אחרים ו/או בכל מקום ו/או מדיה אחרת, הינם אסורים בהחלט. כמו-כן, חל איסור בהחלט לבצע כל פיתוח ו/או שינוי ו/או תרגום ו/או טרנספורמציה של המידע המפורסם במערכת ו/או המתבסס עליו.
דין ומקום שיפוט:
המשתמש באתר מסכים כי בית המשפט בעיר תל אביב-יפו הינו בעל הסמכות הייחודית לדון בכל פלוגתא בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.
שימושך באתר יעיד כי הנך מקבל את סמכות השיפוט כמופיע בהסכם זה והנך מקבל את הגדרת אזור השיפוט כמופיע לעיל.
בעקבות משבר הקורנה שגרירות ארצות הברית מעדכנת את הפגישות ודוחה את התורים הקיימים בעקבות הנחיות הממשלה ,לכן הנהלת האתר אינה אחראית על תורים הן מהירים והן רגילים .
 
 
דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.
דילוג לתוכן