הוצאת ויזה לארה"ב - שגרירות אונליין

אודות

הוצאת ויזה לארה"ב
מי אנחנו

ויזה לארה"ב בקלות עם EMBASSY ONLINE
חברת שגרירות אונליין הוקמה על מנת לתת שרות אונליין להוצאת ויזה לארה"ב תיירות/עסקים (B1/B2) שלא לצרכי הגירה וחוויית לקוח של שירות מהיר ואיכותי ללא כל תחרות. החברה פועלת על ידי עורכי דין ונותני שירות אזרחים אמריקאים וישראלים שמצאו לנכון להקל על התיירים שרק רצו לטוס ולטייל בארצות הברית.                 
למה לבחור בנו?
רוב מבקשי הויזות מתקשים במילוי הטפסים, התהליך כולו נעשה בשפה האנגלית כאשר כל טעות ולו הקטנה ביותר במילוי הטפסים עלולה להוביל לסירוב בקשתכם לויזה.
בנוסף, הראיון בשגרירות ארה”ב הוא החלק החשוב ביותר בתהליך, רוב הכישלונות בשלב זה נובעים מכך שהמועמדים אינם יודעים אילו מסמכים נוספים עליהם להביא עימם ליום הראיון.
אנו מכינים עבורכם את מסמכי החובה לשגרירות, קובעים עבורכם את מועד הראיון בהתאם לנוחות שלכם ומעבירים הדרכה מנומקת ומפורטת טרם הגעה לריאיון בשגרירות.

הביקורות שלכם בגוגל

הביקורות שלכם עושות אותנו מאושרים!

google

השירות נפלא, עם יחס אישי טוב. היה ליווי לאורך הדרך, עד להוצאת הויזה המיוחלת.

21/12/2022
google

רוצה להגיד תודה לשגרירות אונליין על הטיפול בהוצאת ויזה לכל המשפחה לארה״ב יחס אכפתי, מקצועי והליווי הצמוד עד קבלת הויזה בכל שלב בדרך. ממליץ לכולם טיפול דרכם - יישר כוחכם!! הכל מתוקתק וברור. אימיילים מסמכים. כל מה שחשוב מובלט ממש מפשטים את כל התהליך. חוץ מללכת להוציא את הויזה עשו לנו הכל.מבחינת הזמינות. לאחר חקירה די מעמיקה על מצב הויזות גילתי לפני הקורונה היו מגיעים 700 אנשים בכל יו לשגרירות. שנה וחצי של הקורנה היה סגור כמעט הרמטי. אחר כך התחילו טיפטופים של 100 אנשים ביום ועד 400 אנשים כיום. ככה שהעומסים בשגרירות מובנים. שגרירות אונליין המשיכו לנסות לקדם לנו את התור שנקבע לחודש אפריל 23.למרות שגם להם היה לא קל מן הסתם להשיג תורים. לשימחתנו הקדימו אותנו לדצמבר 22.וקיבלנו ויזההשירות של שגרירות אונליין נתן לנו רוגע ושקט שמטפלים בנו. ברצוני להודות על הליווי הענייני ללכל אורך התהליך חרף הקשיים מצד השגרירות. שווה למי שמתקשה או אין לו כח לכאב ראש של הטפסים וגם רוצה את התועלת של הקדמת הפגישות. סדר בטפסים ופעולות ומישהו לדבר איתו למקרה ויש בעיות.תודה. משפחת אמסלם.

20/12/2022
google

חברה מעולה! נותני שירות מדהימים. בתור צרכן ישראלי אני המום שיש כזה שירות מדהים שבאמת מצלצלים ודואגים לפני הראיון וגם אחרי!!! הגעתי גם לסיטואציה שהטיסה שלי הייתה שבוע אחרי הריאיון ודאגו לי אפילו לזה! אז בטח שאני ממליץ לכל מי שצריך לקחת את השירות המדהים שלהם! ויזה מוציאים רק דרך שגרירות אונליין שוב תודה על הכל!

20/12/2022
google

תודה ענקית לשגרירות אונליין. השירות הכי טוב שקיבלתי בישראל בפער ! עניתם לי על כל בעיה אפילו שלא תמיד עניתי הייתם שולחים ווצאפ מנסים שוב, זה מדהים בעיניי ואני מעריכה את זה מאוד. בתהליך הכי מהיר שהיה לי היום הוצאתי את הויזה. תודה רבה. תודה ענקית ואישית לנועם נציגה מדהימה מדהימה מדהימה !

20/12/2022
google

ברצוני להמליץ על שגרירות אונליין על שירות שהרבה זמן לא נתקלתי בו בארץ!!! ליוו אותי מהרגע הראשון ועזרו עם כל מה שהייתי צריך, תמיד היו בזמינות לכל שאלה או בעיה והביאו לי תחושה שאני בידיים טובות ושהם איתי בהכל הצליחו איכשהו להשיג לי תור מוקדם ממה שהיה צפוי ממש ממש תודה לכם על השירות והעזרה מכל הלב. שרק תצליחו! אמשיך להמליץ עליכם לכל החברים והסביבה תודה רבה!!!

19/12/2022
google

אמנם פספסתי את הטיסה כי לא היה אפשר למצוא ראיון מספיק מוקדם. אך הרגשתי שהם עושים כל מה שאפשר. עובדים מסודר. עזרו לי עם כל הטפסים. תודה מיוחדת לרום, ששכנע אותי יום לפני הריאיון ללכת. בזכותו הלכתי והויזה אושרה.

19/12/2022
google

שירות ברמה אחרת!! כל התהליך היה סופר פשוט וקל, בהחלט אחזור לעבוד איתם בנסיעה הבאה.

18/12/2022
google

מקצוענים. ממליץ בחום!

18/12/2022
דילוג לתוכן