הוצאת ויזה לארה"ב - שגרירות אונליין

שאלות נפוצות

/
שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

הסיכויים תלויים במספר גורמים כמו גיל, מצב תעסוקתי, זיקה לארץ, ועוד. על מנת להעריך את סיכוייך באופן מדויק צור איתנו קשר לשיחת ייעוץ ללא עלות.

משך התהליך משתנה ותלוי בזמינות התורים בשגרירות בכל עת. במקרים דחופים ניתן להגיש בקשה מיוחדת או להיעזר בשירותי קידום תורים.

עלות השירות משתנה בהתאם לסוג המסלול המבוקש, בנוסף יש תשלום אגרה לשגרירות ארהב המשתנה בהתאם לסוג הויזה.

חברתנו פועלת בתחום מזה שנים ובעלי התפקידים בה צברו ניסיון רב בבדיקת מסמכים, הגשת טפסים, טיפול בבירוקרטיה, וכן קביעת ריאיונות. על מנת לחסוך זמן, כסף, כאבי ראש, וחלילה דחיות מיותרות של בקשת הויזה שלכם, מומלץ להיעזר בשירות מקצועי שיטפל בכך עבורכם בצורה מקצועית ונוחה.
אנו נדאג לילדים מתחת לגיל 14 להוצאת ויזה מהירה ללא ריאיון (באישור הורים).
ויזת תיירות רגילה איננה מאפשרת עבודה באופן חוקי למעט פגישות עסקיות וכיו״ב, אם ברצונכם לעבוד באופן חוקי בארה״ב ניתן ליצור איתנו קשר ונעריך את פוטנציאל הבקשה שלכם לויזת עבודה.
עבר פלילי הוא ללא ספק שיקול מרכזי בבדיקת בקשת הויזה שלכן, מכיוון שכל מקרה לגופו מומלץ ליצור איתנו קשר להעריך את פוטנציאל הבקשה שלכם באופן אישי. ניתן לאמר שבאופן כללי ככל שמדובר בעבירה מינורית ו/או עברו מספיק שנים מביצוע העבירה, סיכוי אישור הבקשה שלכם משתפר משמעותית.
 אם ברצונכם לקבוע תור משותף עבורכם ועבור משפחתכם/חבריכם, נא לציין זאת מראש ונדאג לכך עבורכם.

הביקורות שלכם בגוגל

הביקורות שלכם עושות אותנו מאושרים!

שיאל יצחק שלמה
google
שיאל יצחק שלמה

השירות נפלא, עם יחס אישי טוב. היה ליווי לאורך הדרך, עד להוצאת הויזה המיוחלת.

21/12/2022
נועם אמסלם
google
נועם אמסלם

רוצה להגיד תודה לשגרירות אונליין על הטיפול בהוצאת ויזה לכל המשפחה לארה״ב יחס אכפתי, מקצועי והליווי הצמוד עד קבלת הויזה בכל שלב בדרך. ממליץ לכולם טיפול דרכם - יישר כוחכם!! הכל מתוקתק וברור. אימיילים מסמכים. כל מה שחשוב מובלט ממש מפשטים את כל התהליך. חוץ מללכת להוציא את הויזה עשו לנו הכל.מבחינת הזמינות. לאחר חקירה די מעמיקה על מצב הויזות גילתי לפני הקורונה היו מגיעים 700 אנשים בכל יו לשגרירות. שנה וחצי של הקורנה היה סגור כמעט הרמטי. אחר כך התחילו טיפטופים של 100 אנשים ביום ועד 400 אנשים כיום. ככה שהעומסים בשגרירות מובנים. שגרירות אונליין המשיכו לנסות לקדם לנו את התור שנקבע לחודש אפריל 23.למרות שגם להם היה לא קל מן הסתם להשיג תורים. לשימחתנו הקדימו אותנו לדצמבר 22.וקיבלנו ויזההשירות של שגרירות אונליין נתן לנו רוגע ושקט שמטפלים בנו. ברצוני להודות על הליווי הענייני ללכל אורך התהליך חרף הקשיים מצד השגרירות. שווה למי שמתקשה או אין לו כח לכאב ראש של הטפסים וגם רוצה את התועלת של הקדמת הפגישות. סדר בטפסים ופעולות ומישהו לדבר איתו למקרה ויש בעיות.תודה. משפחת אמסלם.

20/12/2022
יובל בן חמו
google
יובל בן חמו

חברה מעולה! נותני שירות מדהימים. בתור צרכן ישראלי אני המום שיש כזה שירות מדהים שבאמת מצלצלים ודואגים לפני הראיון וגם אחרי!!! הגעתי גם לסיטואציה שהטיסה שלי הייתה שבוע אחרי הריאיון ודאגו לי אפילו לזה! אז בטח שאני ממליץ לכל מי שצריך לקחת את השירות המדהים שלהם! ויזה מוציאים רק דרך שגרירות אונליין שוב תודה על הכל!

20/12/2022
מיכל משייב
google
מיכל משייב

תודה ענקית לשגרירות אונליין. השירות הכי טוב שקיבלתי בישראל בפער ! עניתם לי על כל בעיה אפילו שלא תמיד עניתי הייתם שולחים ווצאפ מנסים שוב, זה מדהים בעיניי ואני מעריכה את זה מאוד. בתהליך הכי מהיר שהיה לי היום הוצאתי את הויזה. תודה רבה. תודה ענקית ואישית לנועם נציגה מדהימה מדהימה מדהימה !

20/12/2022
NaOrrr13
google
NaOrrr13

ברצוני להמליץ על שגרירות אונליין על שירות שהרבה זמן לא נתקלתי בו בארץ!!! ליוו אותי מהרגע הראשון ועזרו עם כל מה שהייתי צריך, תמיד היו בזמינות לכל שאלה או בעיה והביאו לי תחושה שאני בידיים טובות ושהם איתי בהכל הצליחו איכשהו להשיג לי תור מוקדם ממה שהיה צפוי ממש ממש תודה לכם על השירות והעזרה מכל הלב. שרק תצליחו! אמשיך להמליץ עליכם לכל החברים והסביבה תודה רבה!!!

19/12/2022
עידן לוי
google
עידן לוי

אמנם פספסתי את הטיסה כי לא היה אפשר למצוא ראיון מספיק מוקדם. אך הרגשתי שהם עושים כל מה שאפשר. עובדים מסודר. עזרו לי עם כל הטפסים. תודה מיוחדת לרום, ששכנע אותי יום לפני הריאיון ללכת. בזכותו הלכתי והויזה אושרה.

19/12/2022
nadav sivan
google
nadav sivan

שירות ברמה אחרת!! כל התהליך היה סופר פשוט וקל, בהחלט אחזור לעבוד איתם בנסיעה הבאה.

18/12/2022
אופק חממי
google
אופק חממי

מקצוענים. ממליץ בחום!

18/12/2022
דילוג לתוכן